Deset nejlepších studentů se představilo na Kybernetickém rautu

Deset nejlepších studentů z minulého prvního ročníku bakalářského studia, kteří za své studijní výsledky dostali drony, se představili na Kybernetickém rautu 2016.

Garant programu Kybernetika a robotika prof. Michael Šebek jim gratuloval a popřál alespoň stejné nasazení do dalšího studia, kdy je čekají náročné předměty. Každý z obdarovaných studentů řekl svůj příběh a motivaci ke studiu.

Kritériem pro přiznání drona byl prospěch, který měl být do 1,5. V minulých letech takového prospěchu dosáhlo pouze 5 studentů, tentokrát jich bylo deset a všichni tak mohli dostat dron bez dalších podmínek.

Těšíme se, že se budeme s obdarovanými studenty dále setkávat a že jejich drony se objeví na některé další akci pořádané programem Kybernetika a robotika. A samozřejmě se také těšíme na studenty ze současného prvního ročníku, až jim budeme také moci dát dárek za jejich výborné studijní výsledky.