Stáž v Silicon Valley

Chcete jet na placenou stáž do Silicon Valley? Vyzkoušejte, jak byste uspěli v konkurenci dalších studentů z celého světa. Jako student či absolvent kybernetiky a robotiky můžete svými znalostmi, schopnostmi a odhodláním oslovit startup, který vás na pozve na placenou stáž.

Program Starlift nabízí možnost ambiciózním a pracovitým studentům a čerstvým absolventům IT, grafického designu a businessu vyjet do světového centra technologií a podnikání na podzim 2016 a/nebo na jaře 2017. Vybraní uchazeči získají placenou stáž v jednom z místních startupů a je pouze na nich, jak tuto jedinečnou příležitost využijí.

Přihlásit se můžete na starlift.org/apply, kde o sobě poskytnete základní informace, na jejichž základě si vás může všimnout některý startup a pozvat vás k pohovoru přes Skype. Vyhodnocování žádostí probíhá průběžně.