Zpráva s varováním

Tento formulář je uzavřený.

Zveme vás na Kybernetický raut 2017

Srdečně zveme studentky a studenty prvního ročníku Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, abychom vám zpříjemnili první den vašeho prvního semestru. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná v pondělí 2. října od 16:30 na Karlově náměstí v místnosti KN-E:s109 (strojovna). Svou účast potvrďte, prosím, na formuláři níže.

KyR raut je tradičně akce plná zábavy a příležitostí, jak poznat své nové spolužáky i studenty z vyšších ročníků. Na fotky z minulých ročníků se můžete podívat v galerii v tomto článku.

Rautu se také zúčastní studenti, kteří v prvním ročníku 2016/2017 měli prospěch lepší než 1,5, čímž získávají jako dron s možností samostatného letu i vývoje vlastních aplikací. Můžete se s nimi setkat a načerpat inspiraci, abyste v tomto školním roce získali podobné ocenění třeba i vy.

Budeme se na vás těšit.