Den otevřených dveří - listopad 2019

Již 15. litopadu 2019 se koná další Den otevřených dveří. Přijďte na Karlovo náměstí a prohlédněte si naše laboratoře, zeptejte si učitelů programu i starších studentů na vše, co chcete o Kybernetice a robotice vědět.

Prohlídky laboratoří začínají v 10 hodin a trvají do 15 hodin. Souhrnné informace o studiu a fakultě se dozvíte v Dejvicích v 8:30 a ve 13:00.

Opět se pro vás otevřou dveře fakulty v kampusech na Karlově náměstí a v Dejvicích. Mnoho zájemců, kteří se za námi přišli podívat, se seznámili se studijními programy, viděli vybavení laboratoří i výzkumné projekty, povídali jsme si o škole i technice.

Na Karlově náměstí budou připravené dvě prohlídkové trasy. Na nich jste mohli vidět pásového robota záchranáře, roje helikoptér, modulárního robota housenku, laboratoř automatického řízení, robotického žongléra, učícího se kráčejícího robota, simulátor automobilu, koordinaci dronů, laboratoř virtuální reality a krom toho můžete slyšet třeba adaptivní hudbu pro počítačové hry.

Ve vstupní hale jsme připravili několik živých ukázek jako je rozpoznávání věku a pohlaví z obrazu, plánovač pro cyklisty, biometrickou identifikaci, automatickou autodráhu, oculus rift,... Se vším si můžete pohrát a zeptat se studentů i pracovníků fakulty na cokoli, co vás o exponátech, studiu a škole zajímá.

Další Den otevřených dveří proběhne v pátek 7. 2. 2020.