Vyhlášení studentské soutěže o nejlepší grafiku programu KyR na trička

Úterý, 14. Září 2021 (All day) - Neděle, 31. Říjen 2021 (All day)
Soutěž o grafiku na trička KyR
T-shirt

Studenti, chcete se nápaditým obrázkem na tričku chlubit příslušností k programu KyR a máte nějaký grafický nápad? Seriózní či ulítlý, ale každopádně takový, aby vás pak bavilo tričko nosit. Pošlete nám ho do konce října 2021 (na email martin [dot] hlinovskyatfel [dot] cvut [dot] cz). My došlé nápady následně představíme všem studentům a necháme vás vybrat si jeden (a nebo možná i více) nejlepších návrhů. Ty pak ve větším množství (a snad tedy s množstevní slevou) necháme natisknout na trička. A tato vám pak za výrobní cenu nabídneme (zdarma je rozdáváme těm z vás, kdo nám pomáháte při různých příležitostech jako jsou Dny otevřených dveří či různé popularizační akce). Zdarma je rovnou dostanou autoři vybraných návrhů (ti navíc obdrží i nějakou zajímavou odměnu).

Požadavky jsou:

1. Návrh musí být dodán ve vektorovém grafickém formátu.
  2. Ideálně v pozitivní i negativní verzi (světlý podklad a tmavá grafika, tmavý podklad a světla grafika), ale můžete si vybrat i jen jednu variantu.
  3. Výhodou je dodání doprovodné vizualizace, jak bude grafika vypadat na tričku.
  4. Návrh musí v nějaké (třebas i netradiční) formě přiznávat i příslušnost studijního programu k FEL ČVUT, nicméně graficky toto může být oproti tématu KyR výrazně upozaděno.

Inspirovat se můžete i nemusíte v oficiálním grafickém manuál ČVUT či naší aktuální verzi loga KyR.