Cena Wernera von Siemens 2016

Cena Wernera von Siemense oceňuje české vědecké talenty finančními odměnami v celkové výši jeden milion korun. Probíhá již 19. ročník této soutěže a také letos se koná pod záštitou místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavla Bělobrádka, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva průmyslu a obchodu.

Více informací najdete na webu soutěže www.siemens.cz/cenasiemens. Konkrétního studenta můžete přímo doporučit prostřednictvím jednoduchého formuláře. V případě výhry doporučeného budete odměněni částkou 5 000 Kč. Odměněni budou také vedoucí oceněných studentský prací.

V minulém ročníky Ceny Wernera von Siemens byl oceněn profesor Michael Šebek cenou pro nejlepšího pedagogického pracovníka.

Termín pro uzávěrku přihlášek je 25. listopadu 2016.