Odborná exkurze studentů KyR na jižní Moravu 2024

Čtvrtek, 18. Duben 2024 (All day) - Pátek, 19. Duben 2024 (All day)
Katedra řídicí techniky ve spolupráci s firmou Optimwise, s.r.o., pořádá pro studenty programu Kybernetika a robotika dvoudenní (čt+pá 18.-19. dubna) odbornou exkurzi na jižní Moravu.
Illustrative photo for process control

Katedra řídicí techniky ve spolupráci s firmou Optimwise, s.r.o., pořádá pro studenty programu Kybernetika a robotika dvoudenní odbornou exkurzi na jižní Moravu

Datum: Čt + pá 18. - 19. dubna 2024.

Návštěva několika průmyslových provozů s výkladem a ukázkou řídicího systému nebo robotizace výroby nebo dané technologie. V plánu je návštěva jaderné elektrárny, automatizovaného pěstování bylinek ve skleníku, bioplynové výrobny elektřiny a tepla, robotické linky a automatizovaného skladu.

Ve čtvrtek proběhne společenský večer s ochutnávkou vína ve sklípku u některého z místních vinařů.

Dopravu a ubytování hradí katedra a sponzor, studenti si platí částečný příspěvek 500 Kč na společenský večer ve sklípku (v ceně jídlo i pití).

Přihlašování online na https://forms.office.com/r/5et7bU2jwz.

Počet míst omezen. V případě většího počtu zájemců, než je kapacita akce, bude dána přednost těm, kteří na exkurzi ještě nebyli.