Kybernetický raut

Zveme vás na Kybernetický raut 2017

Srdečně zveme studentky a studenty prvního ročníku Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, abychom vám zpříjemnili první den vašeho prvního semestru. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná v pondělí 2. října od 16:30 na Karlově náměstí v místnosti KN-E:s109 (strojovna). Svou účast potvrďte, prosím, na formuláři níže.

Proběhl Kybernetický raut 2016

V první den zimního semestru proběhl již tradiční Kybernetický raut, na kterém se studenti prvního ročníku bakalářského studia KyR mohli seznámit navzájem, ale i se staršími studenty nebo učiteli, kteří na Kybernetice a robotice působí.

Zveme vás na Kybernetický raut 2016

Srdečně zveme studentky a studenty prvního ročníku Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, abychom vám zpříjemnili první den vašeho prvního semestru. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná v pondělí 3. října od 16:30 na Karlově náměstí v místnosti KN-E:s109 (strojovna).

Kybernetický raut 2015

Každý rok pořádáme v říjnu tzv. Kyberaut - neformální přivítání studentů prvního ročníku oboru Kybernetika a robotika, kterého se kromě čerstvých studentů účastní i studenti vyšších ročníků a pedagogové. Jak už název akce napovídá, na účastníky čeká občerstvení ve formě rautu a kromě toho ještě doprovodný program s technickými ukázkami a různými aktivitami pro účastníky.