Je tu opět KyR Feedback – aneb ptáme se studentů (25.4.)

KyR Feedback v letním semestru se uskuteční v pondělí 25.4.2022 od 16:15 hod (do cca 18:30) v Zengerově posluchárně KN:E-107 na Karlově náměstí ČVUT FEL v Praze

Začátkem dubna proběhlo další kolo ankety mezi studenty programu Kybernetika a robotika, nazvané KyR Feedback. Anketu v současné době vyhodnocujeme a zpracováváme odpovědi a vyjádření, která představí garanti bakalářského programu prof. Michael Šebek  a magisterského programu doc. Zdeněk Hurák studentům na osobním setkání 25.4.2022 od 16:15 hod  v Zengerově posluchárně KN:E-107 ČVUT na Karlově náměstí ČVUt FEL v Praze.

Přijdte 25.dubna v 16:15 si s námi popovídat a seznámit se mezi sebou.

Uslyšíte reakce na své komentáře v anketní části! Můžete své komentáře upřesnit! Uslyšíte odpovědi na své otázky! Můžete se zeptat na další věci! Uslyšíte názory ostatních studentů. Mohou být jiné, než ty vaše! Akce je letos pořádána v novém stylu - hodně studentů, málo učitelů!

Stream z KyR Feedback - https://www.youtube.com/playlist?list=PLQL6z4JeTTQnv27IWAY6NLafP6xiflmHe (prokliknout na odkaz na stream ze Zengerovy posluchárny KN:E-107)

Po dlouhé době se můžete těšit na občerstvení!

Dejte nám, prosíme, hlasováním vědět, zda se setkání zúčastníte. Hlasovat můžete na https://doodle.com/meeting/participate/id/dyP9p46b

Hlasujte prosím do čtvrtka 21.4., abychom věděli, kolik Vás přijde i z hlediska dostatečného občerstvení.