Letní praxe 2017 na katedře řídicí techniky

Katedra řídicí techniky nabízí témata z oblasti robotiky, řízení i programování. Vydělat si můžete dle rozsahu a typu práce 3 - 6 tisíc Kč týdně.

Projekty jsou vhodné jak pro zkušenější studenty, kteří již absolvovali několik semestrů, tak i pro studenty, kteří byli nově přijati ke studiu na Kybernetice a robotice. Pokud chcete získat více informací, kontaktujte buď přímo zadavatele projektu nebo pište na adresu kyratfel [dot] cvut [dot] cz (subject: Dotaz%20k%20letn%C3%AD%20praxi) .

Robotická buňka s kooperativním robotem KUKA LBR iiwa

Během léta potřebujeme připravit robotické pracoviště s kooperativním robotem, který bude vykonávat samostatné úkoly i řešit úkoly společně s člověkem. Pracoviště bude postupně vybavováno kamerovým systémem, různými typy chapadel, pracovním stolem apod. Typy činností jsou mechanická konstrukce a montáž, programování v Javě, komunikace PROFINET a IO-Link apod. Projekt je vhodný pro více studentů s různými zkušenostmi. Zadavatel: pavel [dot] burgetatfel [dot] cvut [dot] cz (Pavel Burget)

Práce s digitální továrnou a prostředím SAP

Firma SAP dává studentům k dispozici svou platformu pro datové analýzy, data mining a IoT. Cílem projektu je seznámit se s platformou, připojit ji k modelu výrobní linky postavené ze stavebnice Fischer Technik a připravit vzorové úlohy pro další použití studenty ČVUT nebo na průmyslových workshopech. Projekt je vstupním bodem pro nasazení platformy SAP v Testbedu pro Průmysl 4.0, který se buduje v CIIRCu, a také pro budoucí projekty průmyslové spolupráce. Předpokládáme určité zkušenosti s programováním, zkušenosti s analýzou dat jsou výhodou. Na projektu může pracovat více studentů. Zadavatel: pavel [dot] burgetatfel [dot] cvut [dot] cz (Pavel Burget)