Máš rád roboty? Přihlas se na Robotický tábor 2024

Baví tě robotika? Chceš si vyrobit vlastního robota? A je ti mezi 12 až 19 lety? Tak doraz na náš Robotický tábor! Naučíme tě postavit a naprogramovat si robota od A do Z. Nepotřebuješ žádné expertní znalosti, stačí jenom chtít!

Pojeď s námi na 10 dní do CHKO Křivoklátsko a užij si tábor plný robotů s lidmi, kteří robotiku obdivují tak, jako ty! Nezáleží na tom, jestli jsi začátečník nebo již zkušený odborník, všechny naučíme něco nového a nudit se rozhodně nebudeš

Co tě například čeká? 

Ukážeme ti stavebnici LEGO Mindstorms NXT nebo LEGO Mindstorms EV3 ze kterých si postavíš robota a naučíš se ho taky naprogramovat. Seznámíme tě taky se senzorickou výbavou robota. No nebylo by skvělé porozumět tomu, jak robot vidí vzdálenost nebo cítí dotek? 

Táborem tě budou provázet odborní vedoucí a k dispozici budeš mít kromě stavebnic LEGO NXT také 3D tiskárnu a základní mechanické a elektronické nářadí. Těšit se můžeš také na minipřednášky na rozličná témata spojená s robotikou nebo počítači a automatizací. 

Po našem táboře tak budeš profík v: 

  • programování a algoritmizaci
  • vnímání světa pomocí sensorů (např. ultrazvuk, světelné čidlo)
  • oblasti jednoduchých mechanických konstrukcí
  • na práci v týmu 
  • hledání částečných a úplných řešení úkolů

A jelikož každý čas vevnitř musí být vyvážený také časem venku, nebude chybět ani řada venkovních a sportovních aktivit i soutěží.

Robotický tábor je tak tábor plný robotů, programování i akce, na kterém se rozhodně nudit nebudeš! 

Tábor probíhá od 6. 7. do 15. 7. 2024. za cenu 6 950 Kč. Více informací a možnost rezervace na: https://www.centrumdeti.cz/roboticky-tabor/.

robotabor1_1.jpeg
robotabor2_1.jpeg
robotabor3_1.jpeg
robotabor4_1.jpeg
robotabor5_1.jpeg
robotabor6_1.jpeg
robotabor7_1.jpeg
robotabor8_1.jpeg
robotabor9_1.jpeg