ZVEME VÁS NA KYBERNETICKÝ RAUT 2021

Srdečně zveme studentky a studenty prvního a druhého ročníku bakalářského programu Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, kde bychom Vám chtěli zpříjemnit začátek nového akademického roku. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná ve čtvrtek 23. září od 16:15 hod na Karlově náměstí v areálu ČVUT před budovou E (budova FEL). Svou účast potvrďte, prosím, na formuláři níže.

KyR raut je tradičně akce plná zábavy a příležitostí, jak poznat své nové spolužáky i studenty z vyšších ročníků.

Na rautu budou také vyhlášeni nejlepší studenti uplynulého prvního ročníku, kteří za své studijní výsledky a jako podporu tvůrčí činnosti dostanou stavebnici dronu. Můžete se s nimi setkat a načerpat inspiraci, abyste v tomto akademickém roce získali podobné ocenění třeba i vy.

Formulář pro potvrzení účasti (prosíme potvrdit účast do pondělí 20.9. do 12:00 hod)

Budeme se na vás těšit.

Prosíme všechny účastníky, aby před vlastní akcí absolvovali antigenní test (neměl by být starší než 72 hodin, je možný i samotest) a výsledek testu zadali do portálu ČVUT https://covidapp.cvut.cz. Antigenní test nemusí absolvovat ti účastníci, kteří splňují některou z podmínek uvedenou v I/16 mimořádných opatření vydaných ministerstvem zdravotnictví (soubor je v příloze). V průběhu akce je zapotřebí dodržovat hygienická opatření - viz. https://fel.cvut.cz/cz/covid/

Za bakalářský program KyR prof. Michael Šebek (garant programu)