Proč studovat Kybernetiku a robotiku na ČVUT

Magman

• Kybernetika a robotika mění svět a má před sebou budoucnost bez hranic.  Internet rozšiřuje na internet věcí. Učí stroje myslet, rozhodovat a jednat. Není to jen informatika, je to informatika pro reálný svět.

• Roboti jezdí, léčí a pomáhají, vyrábějí a pěstují, vydělávají a uklízí. Skoro vše je řízeno automaticky. Každý má smartphone, zítra bude mít robota. A vy budete u toho – budete je umět vytvářet i používat.

• Rádi si hrajete? Pak je to program přesně pro Vás. Uveďte svět kolem vás do pohybu. Naše moderní laboratoře na vás čekají. Jsou dobře vybavené díky příjmům z výzkumu a průmyslu.

• Náš výzkum má světovou úroveň – a náš program je na něm založen. Program je skutečně moderní – obsahem i formou.

• Neučíme jen nejnovější technologie – to by bylo málo. Učíme vymýšlet technologie, které ještě ani neexistují!

• Studium u nás není jen biflování faktů. Proto ho oceníte i za padesát let, i když vás nakonec život zanese daleko od původního oboru.

• Naši učitelé jsou špičkové osobnosti oboru: inženýři z předních firem – Honeywell, Porsche, Siemens. Tvořivost studentů u nás rozvíjejí vědci světového formátu – lidé, kteří sami tvoří.

• Studujte na ČVUT – nejlepší technické univerzitě v ČR – podle prestižních mezinárodních žebříčků QS a US News. Studujte na fakultě, která se o skvělé hodnocení školy zasloužila nejvíc!

• Naši studenti vyjíždějí do zahraničí v programu Erasmus – k nám jezdí mnoho studentů z ciziny, a proto mnoho našich může vyjet ven – přitom mají velkou výhodu: učitelé zahraničních škol znají nás a my známe je.

• Otevíráme dveře do světa: náš bakalář může studovat magistra kdekoli na světě, náš magistr může udělat doktorát kdekoli na světě. A naopak, na náš magisterský program může nastoupit bakalář z mnoha oborů, z jiných škol i ze zahraniční.

• Studujte ze stejných učebnic jako evropští, američtí nebo asijští studenti – Vaši budoucí kolegové i konkurenti. Naučte se nejen tvořit a konstruovat, ale také komunikovat a spolupracovat, své výsledky prezentovat a prodat. Naučte se učit se sami!

• Naši absolventi snadno nacházejí zaměstnání u nás i ve světě. Naši studenti mohou spolupracovat na firemních projektech a tak si vydělat. Naši absolventi jsou mnohostranní a to je jejich konkurenční výhodou.

• Naši absolventi zakládají vlastní firmy. Naši absolventi jsou úspěšní, slavní a bohatí.

• U nás musíte pilně studovat, ale hodně se naučíte a zažijete spoustu legrace :)