Kybernetický raut

ZVEME VÁS NA KYBERNETICKÝ RAUT 2022

Srdečně zveme studentky a studenty prvního ročníku bakalářského programu Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, kde bychom Vám chtěli zpříjemnit začátek nového akademického roku. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná ve čtvrtek 29. září od 16:15 hod na Karlově náměstí v areálu ČVUT před budovou E (budova FEL). Svou účast potvrďte, prosím, na formuláři níže.

Proběhl Kybernetický raut 2021

Proběhl již tradiční Kybernetický raut pro nové studenty prvního ročníky bakalářského studia KyR (letos i pro studenty druhého ročníku). Podívejte se, jaké momenty zachytili fotograf Michal Dočkal a Martin Hlinovský.

ZVEME VÁS NA KYBERNETICKÝ RAUT 2021

Srdečně zveme studentky a studenty prvního a druhého ročníku bakalářského programu Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, kde bychom Vám chtěli zpříjemnit začátek nového akademického roku. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná ve čtvrtek 23. září od 16:15 hod na Karlově náměstí v areálu ČVUT před budovou E (budova FEL). Svou účast potvrďte, prosím, na formuláři níže.

Proběhl Kybernetický raut 2017

Proběhl již tradiční Kybernetický raut pro nové studenty prvního ročníky bakalářského studia KyR. Podívejte se, jaké momenty zachytil fotograf Roman Sejkot.

Zveme vás na Kybernetický raut 2017

Srdečně zveme studentky a studenty prvního ročníku Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, abychom vám zpříjemnili první den vašeho prvního semestru. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná v pondělí 2. října od 16:30 na Karlově náměstí v místnosti KN-E:s109 (strojovna). Svou účast potvrďte, prosím, na formuláři níže.

Proběhl Kybernetický raut 2016

V první den zimního semestru proběhl již tradiční Kybernetický raut, na kterém se studenti prvního ročníku bakalářského studia KyR mohli seznámit navzájem, ale i se staršími studenty nebo učiteli, kteří na Kybernetice a robotice působí.

Zveme vás na Kybernetický raut 2016

Srdečně zveme studentky a studenty prvního ročníku Kybernetika a robotika na Kybernetický raut, abychom vám zpříjemnili první den vašeho prvního semestru. Občerstvení včetně piva bude dostatek. Raut se koná v pondělí 3. října od 16:30 na Karlově náměstí v místnosti KN-E:s109 (strojovna).

Kybernetický raut 2015

Každý rok pořádáme v říjnu tzv. Kyberaut - neformální přivítání studentů prvního ročníku oboru Kybernetika a robotika, kterého se kromě čerstvých studentů účastní i studenti vyšších ročníků a pedagogové. Jak už název akce napovídá, na účastníky čeká občerstvení ve formě rautu a kromě toho ještě doprovodný program s technickými ukázkami a různými aktivitami pro účastníky.