Zábava

Podzimní koncert 2016

Podzimní koncert pro nejen studenty FEL

Elektra - spolek absolventů a přátel FEL připravil pro současné i bývalé studenty podzimní koncert vážné hudby. Přijďte se příjemně "naladit" k dalšímu studiu. Program naleznete na plakátu.

Sázava s Kybernetikou a robotikou

Také letos pořádáme na Sázavu. Vyrážíme 10. června 2016 z Týnce nad Sázavou a jedeme do Pikovic.

Budoucí studenti Kybernetiky a robotiky :)

Martin Hlinovský se svými roboty přitahuje děti od 5 do 105 let!
Atlas - The Next Generation

Atlas - The Next Generation

Chcete jednou neco takového tvořit? Studujte náš program Kybernetika a robotika!

Řídíme interaktivní vánoční stromek na mazací tramvaji

Minulý rok jsme pro vás postavili interaktivní vánoční stromek ve vestibulu ČVUT na Karlově náměstí, letos nás oslovili z Technetu, jestli bychom nechtěli dát náš stromeček na korbu mazací tramvaje, aby si s ním mohl pohrát každý. Ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Praha a slowtv.cz jsme ho včera slavnostně spustili.

Podzimní koncert

Elektra, spolek absolventů a přátel FEL ČVUT v Praze, pořádá 24. 11. 2015 v Sále Martinů v Lichtenštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze podzimní koncert.

Street Art na robotické téma

Slavný Banksy v New Yorku. Banksy je pseudonym anglického street artového umělce pocházejícího z bristolské undergroundové scény, jehož skutečná identita je neznámá.

Setkání s hudbou na Karlově náměstí

Na posledním Setkání 9. listopadu 2015 účinkovali Martin Kasík a Bennewitzovo kvarteto a na programu byla díla Josepha Haydna, Frederyka Chopina a Antonína Dvořáka.